Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778 005 590

Věk: 37 let

Výška: 172 cm

Váha: 59 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Salón: Božské masáže v Brně - Brno
Pracovní doba: denně 09:00-00:00
Dnes: 09:00-00:00 - masíruje
MOŘSKÁ panna v PĚNĚ

Jsi unavený a vyčerpaný? Chceš zažít VZRUŠUJÍCÍ RELAX. Čekám na tebe oděná jen v mořské pěně a dychtící po tvých dotecích. Nejraději se koupu jen v rouchu Evině a nechám se dráždit vířivými proudy, které nás skvěle uvolní. Sevřu tě svými prstíky a promasíruji tvá mužná ramena i šiji. Až budeš uvolněný, postupně svými prstíky budu sjíždět níže a níže. Dostanu se až k tvé chloubě, která v mých rukou velmi rychle ztvrdne. Pak zažiješ tu největší vodní bouři v životě. Vše, co jsi doposud znal o erotice a vzrušení bude zapomenuto. Bude jen tady a teď. Naše těla se oddají nadpozemské vášni a mé masážní umění z tebe dostane každý kousek životadárné energie.

Stačí ZAVOLAT a na všem se domluvíme a detaily doladíme osobně. Nejlepší jsou u mě INDIVIDUÁLNÍ masáže, kde se domluvíme na prvcích, co se ti nejvíce líbí a budeš překvapen, jak budeš v mé náručí stále VZRUŠEN.

Nejlepší je uvolnění ve vířivce s množstvím pěny, kde tvé TĚLO i MYSL nejlépe ZRELAXUJE a UŽIJEME si vzrušení & napětí všemi SMYSLY nejINTENZIVNĚJI.

Těším se tvá RACHEL – whatsapp či viber, obvykle DENNĚ od 9 do 23 h, popř. dle dohody – Brno u sjezdu z D1, Výstaviště, kousek od OC CAMPUS, se skvělým parkováním. Jsem masážní MOŘSKÁ PANNA...