Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
735 854 236

Věk: 30 let

Výška: 182 cm

Váha: 84 kg

Vlasy: Hnědé

Salón: Alex masáže pro muže Praha - Praha 6
Pracovní doba: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - masíruje
I když jsi heterosexuální, třeba i ženatý, tak můžeš toužit po mužském doteku! Jsem tady pro tebe a 100% diskrétní.

Mou hlavní nabídkou je smyslná masáž pro muže, která je kombinací masáže energetické, sportovně relaxační a tantry se zaměřením na vědomý dotyk ?

-- Průběh masáže --
Pro hluboký prožitek masáže je velice důležité tvé uvolnění. Proto začínáme krátkou konzultací ohledně tvého záměru a pro co sis vlastně přišel, co tě zaujalo. Toto rozpustí prvotní nervozitu a navodí větší důvěru. Poté jdeš do sprchy, kde po očistě přicházím já a provedu ti peeling těla, pro hlubší očistu a přípravu na masáž jako takovou. Dochází k prvním dotekům a seznámení na fyzické úrovni. Dále se přesouváme na matraci, kde otevíráme celou masáž, a to především energeticky a poděkujeme si za důvěru. Následně jsme již oba nazí a ty začínáš zcela relaxovat a to na břiše. Během masáže měníme různě polohy a techniky dle původního záměru a také intuitivního vedení. Konec masáže je většinou na zádech, ale není to pravidlem. Na úplný závěr je opět sprcha a sdílení pocitů.

Během masáže je naprosto přirozená erekce a sexuální vzrušení. Sexuální energie opravdu proudí celou dobu a není nutné se za to stydět. Jde opravdu o přijetí jakýkoli pocitů tvého těla. Masáž může být opravdu intenzivní a mohou se vyplavovat různé emoce. Přijmi to! Jde o zážitek plný doteků, vzrušení, erekce a případně i ejakulace. Je to v pořádku. Nastal tvůj čas se jen uvolnit a přijímat smyslné doteky.

Pokud se chceš opravdu hluboce uvolnit, pustit kontrolu a cítit dotyk muže, je toto ta správná volba pro tebe. Masáž nabízím v diskrétním prostoru na Praze 6. Cena je na telefonu ,- za 90 min, které v tobě zanechají naprosto nepopsatelné pocity.

Zapomeň na každodenní trápení a dovol si užít čas pouze pro sebe ? Přijď si užít smyslné doteky, které si zasloužíš a po kterých už tak dlouho toužíš ??

Čekám na tvou zprávu přes WhatsApp.
Nestyď se a napiš mi... DOVOL si to!