Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 45 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: Po - Pá: 10:00-20:00, So: 19:00-23:00, Ne: Nepracuje
Dnes: 10:00-20:00 - nemasíruje
Jsem milá, sympatická, usměvavá, žena ve zralém věku, plnoštíhlé postavy s přírodními velkými ňadry. Zkušená masérka.

V nabídce sportovní, relaxační masáže. Tantrické a erotické masáže pro muže, kombinuji s relaxační olejovou masáží, včetně intimní masáže penisu se zakončením, ručním a také za pomoci erotické pomůcky nebo zdravé masáže prostaty. Všechny erotické masáže jsou včetně zakončení, vkusně provedenou masáží penisu, za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává vzrušivé chvění po celém těle a naprosté uvolnění energie. Tato technika je dlouholetá praxe mých šikovných rukou a prstů. Díky umění dotyku a znalosti jemných technik „ oddalování vrcholu rozkoše“, soustředím energii na všechny erotogenní zóny. Počet vyvrcholení není nikterak omezen.

Mezi další nabízené služby patří celotělové masáže celého těla, olejová masáž prsy, vzájemné masáže a také společná sprcha s masérkou a mycí rituál, při kterém si Vás umyji, od hlavy až k patě a eroticky pozlobím nebo koupel s přídavkem mořské soli a můžete vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím. Délka masáže 60 minut. Doporučuji, relaxační erotické masáže v čase 90 minut, 120 minut a 180 minut a také Noční relaxační erotickou masáž v čase 180 minut nebo 240 minut.

Nejedná se o sex! Moje priorita Vaše spokojenost. Příjemné čisté prostředí. Individuální přístup.
Přijďte si odpočinout, užít si opravdový relax.

Pondělí - Pátek: 10:00 - 18:00 hodin. Sobota : 19:00 - 23:00 hodin, pouze Noční relaxační erotická masáž. Neděle, svátky: na domluvě.
Doporučuji, objednat se 1 den dopředu, do 19:00 hodin, telefonicky nebo SMS zprávou. Ale můžete mít štěstí a objednat se v den masáže.