Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 45 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže pro muže - Jihlava
Pracovní doba: Po - Čt: 10:00-18:00, Pá: 10:00-23:00, So: 19:00-23:00, Ne: Nepracuje
Dnes: 10:00-23:00 - masíruje
Jsem milá, sympatická, usměvavá, žena ve zralém věku, plnoštíhlé postavy s přírodními velkými ňadry. Zkušená masérka.
Relaxační, tantrické a erotické masáže. Nejde o sex!
Erotické masáže pro muže, kombinuji s relaxační olejovou masáží a prvky z tantry, zaměřené na erotogenní zóny, včetně intimní masáže penisu s ručním zakončením i za pomoci erotické pomůcky nebo zdravé masáže prostaty. Všechny erotické masáže jsou včetně zakončení, vkusně provedenou masáží penisu, za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává vzrušivé chvění po celém těle a naprosté uvolnění energie. Tato technika je dlouholetá praxe mých šikovných rukou a prstů. Díky umění dotyku a znalosti jemných technik „ oddalování vrcholu rozkoše“, soustředím energii na všechny erotogenní zóny. Počet vyvrcholení není nikterak omezen.

Mezi nabízené služby patří masáže celého těla, olejová masáž prsy, masáž masérce (oboustranná masáž, jedná se o relaxační masáž, užívání dotyků a jemně hladit moje tělo a případně pomazlit nožičky) a také společná sprcha s masérkou a mycí rituál, při kterém si Vás umyji, od hlavy až k patě a eroticky pozlobím nebo koupel s přídavkem mořské soli. Můžete vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím.

Masáže v délce 60 minut a také v čase 90 minut, 120 minut nebo 150 minut.
Noční masáž v délce 180 minut nebo 240 minut.

Přijďte si odpočinout, užít si opravdový relax.

PROVOZNÍ DOBA.
Standardně poslední masáž či intimní kadeřnictví končí v 18:00 hodin. Výjimkou jsou rezervace na Noční erotickou masáž.
Pondělí - Pátek: 10:00 - 18:00 hodin. Pátek a Sobota: Noční erotická masáž, na výběr máte dvě časové varianty: 18:00 až 22:00 / 19:00 až 23:00 hodin. Neděle a svátky, dohodou.

Doporučuji, objednat se v předstihu 1 - 2 dny. Ale můžete mít štěstí a objednat se v den masáže. Pro objednání masáže mě kontaktujte telefonicky, pokud se nedovoláte, tak SMS zprávou nebo přes aplikaci WhatsApp.

Odpovím Vám hned, jak budu na příjmu.