Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 50 let

Výška: 167 cm

Váha: 62 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Blond

Salón: Androméda Písek - Písek
Pracovní doba: denně 09:00-21:00
Dnes: 09:00-21:00 - masíruje
Tantra je tak široká, jak široký je svět a já mám tolik tváří, co je barev duhy. Najdeš u mě doteky lehoučké, něžné, pečující, které pohladí a hýčkají tvoje zraněné vnitřní dítě, nebo tě spíš lákají smyslné doteky zkušené, zralé ženy? Chceš poznat závratnou výši vášně? Vrátím, ti svým dotekem tvou mužskou důstojnost, pocítíš absolutní přijetí a všeobjímající lásku. Možná tě zlákají až ty nejdrsnější doteky, touha propadnout se do hlubin totálního odevzdání a zažít moji nadvládu? Vše se děje v tom nejvyšším respektu, protože ctím v každém těle, v každém člověku, čistou, potřebnou, toužící bytost.
Miluji tantru jako bránu ke svobodě. Jako cestu jak objevit a uzdravit sama sebe. Jak žít barevný, šťavnatý život a plně si užívat vlastní spontaneitu a vše, co život přináší. Máš odvahu se se mnou svézt na tomto tobogánu?
Milé ženy možná i pro vás mám překvapivou paletu zážitků. Citlivě léčím traumata, sníženou citlivost v oblasti pánve, chybějící orgasmus nebo jen nepřijetí vlastního těla, neschopnost užít si intimní chvíle či jiné potíže. Pokud jste ostýchavá, tak v bezpečném prostředí a s maximálním porozuměním pro vaše potřeby se můžeme podívat na zoubek vaší vášni.
S láskou přivítám každou bytost. Těším se na vás.