Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
778 005 101

Věk: 33 let

Výška: 172 cm

Váha: 67 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Salón: Masáže Rozkoše v Brně - Brno
Pracovní doba: denně 09:00-00:00
Dnes: 09:00-00:00 - masíruje
Jsi unavený a vyčerpaný? Chceš zažít VZRUŠUJÍCÍ RELAX. Čekám na tebe oděná jen v mořské pěně a dychtící po tvých dotecích. Nejraději se koupu jen v rouchu Evině a nechám se dráždit vířivými proudy, které nás skvěle uvolní. Sevřu se svými prstíky a promasíruji tvá mužná ramena i šiji. Až budeš uvolněný, postupně svými prstíky budu sjíždět níže a níže. Dostanu se až k tvé chloubě, která v mých rukou velmi rychle ztvrdne. Pak zažiješ tu největší vodní bouři v životě. Vše co jsi doposud znal o erotice a vzrušení bude zapomenuto. Bude jen tady a teď. Naše těla se oddají nadpozemské vášni a mé masážní umění z tebe dostane každý kousek životadárné energie.

Nové poskytují i ESCORT v Brně. Mohu přijet k tobě a užijeme si úžasný denní či noční RADOVÁNKY, KOUPEL či MASÁŽE, které z tebe udělají nového, svěžího může, plného ELÁNU a ENERGIE.

Stačí ZAVOLAT a na všem se domluvíme a detaily doladíme osobně. Nejlepší jsou u mě INDIVIDUÁLNÍ masáže, kde se domluvíme na prvcích co se ti nejvíce líbí a budeš překvapen, jak budeš v mé náručí stále VZRUŠEN.

Těším se - ELIS - whatsapp či viber, obvykle DENNĚ od 9 do 24 h, popř. dle dohody - Brno, Židenice. Jsem masážní KRÁLOVNA...