Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
704 565 172

Věk: 26 let

Výška: 160 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Salón: Gigi Žhavé masáže Pardubice - Pardubice
Pracovní doba: denně 09:00-23:00
Dnes: 09:00-23:00 - nemasíruje
Poslechni si můj Hlas budu Ti septat do tvého ouska,samé neznosti.Rezervuj se telefonicky.Svůdná 25tka ti dokonale rozbouří tvé hormony.Polaskam te něžně prstíky,poškrábu nehtíky a polechtám dlouhými vlasy.Tvé vzrušení doženu až do propasti PEKLA.Chces zažít NEBE,PEKLO,RÁJ?Priprav se na to,ze me technice a naruzivosti podlehnes zcela bez zábran a užiješ si koupel ROZKOŠE.Pokud touzis po něčem VYJÍMEČNÉM,vyzkoušej v Pardubicích jedine mě ovládám umění kněžky lásky,které dokonale USPOKOJÍ Tvé TOUHY.
Žhavá olejová Lázeň tělem
Postupně u tebe budu probouzet vnitřní pocity slasti,společně budeme objevovat tvou muznou sílu a zesilovat tvé stopoření,pak se s tebou začnu mazlit svým tělem,naše těla po sobě budou klouzat,otevřou ti dvířka do světa plného vzrušení a tvé smysly budu hyckat celým svým tělem co nejdéle až do tvého BOUŘLIVÉHO VYVRCHOLENÍ.

Masáž Propojení TĚL & DUŠÍ
Chybí ti objetí a možnost sevřít ženu svými pažemi,jako kněžka lásky jsem otevřená skutečné mužské síle a rada se s ní propojím v těch nejintimnějších okamžicích,tato masáž je velmi oboustranně vzrušující

Těším se-GIGI-Náruč plná NĚHY-Tel.i SMS obvykle denně od 9 do 23h,popř. dle dohody-Pardubice Polabiny s parkovištěm.Mám ENERGII pro Tvoji Mužnost.