Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
776 236 298

Věk: 32 let

Výška: 179 cm

Váha: 64 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Tantra Sandra Praha - Praha 3
Pracovní doba: Po - Pá: 09:00-20:30, So - Ne: 11:00-20:30
Dnes: 09:00-20:30 - masíruje
Dovolená od 31.8.-10.9.

Přijďte se nechat hýčkat!!

Jmenuji se Sandra a masáže jsou mou vášní už mnoho let.
Mám za sebou kurzy klasických, sportovních a rekondičních, shiatsu, reiki i tantrických masáží. Ráda experimentuji, kombinuji a propojuji všechny přístupy.
Věřím, že budete z mých masáží odcházet odpočatí, rozzáření a plní života.

Tantra masáž, ze které vycházím, v sobě propojuje prvky starodávné tantrické filosofie, sexuální terapie, techniky z různých škol masáže, dotekovou terapii a energetickou práci.
Je zaměřena na celkovou harmonii a vyvážení těla, mysli a duše.
Tato masážní technika se liší od ostatních tím, že se zaměřuje na rozvoj a harmonizaci sexuální energie. Tantra masáž zahrnuje doteky, které působí na energetická centra (čakry) a kanály v těle, s cílem uvolnit blokády a obnovit volný tok energie.
Tato masáž může mít pro člověka tyto přínosy:
1. Osobní rozvoj: Tantra masáž může pomoci zlepšit sebeuvědomění a přijetí sama sebe.
2. Relaxace a snížení stresu: Doteky a energetická práce pomohou uvolnit napětí v těle a umožní hlubokou relaxaci. To může vést ke snížení stresu, úzkosti a k celkovému zlepšení duševního blaha.
3. Harmonizace energie: Tantra masáž se zaměřuje na harmonizaci a vyvážení životní energie v těle. Tím se může dosáhnout zlepšení celkové vitality, životní síly a rovnováhy.
4. Prožitek blaženosti: Tato masáž může přinést intenzivní a rozšířené prožitky blaženosti a extáze. Pomáhá otevírat cesty pro intenzivnější smyslové a energetické zážitky a tím pomáhá zlepšit intimní život.
?Má masáž je smyslová meditace, soustředění na smyslové vjemy, odpoutání od představ toho, co bylo, co bude.
Má za cíl regeneraci těla, jeho hluboké uvolnění a energetizaci skrze celotělovou masáž včetně masáže intimních partií. K masáži se může zapojit hluboké dýchání k ještě hlubšímu a silnějšímu prožitku.?Průvodním jevem masáže může být vyvrcholení, ale není cílem, jak tomu je u erotické masáže. Sexuální energie se vybudí a rozvádí se po těle. Sexuální energii se nebrání ani nenutí jít určitým směrem. K orgasmu ať vnitřímu či vnějšímu dochází z hlubokého uvolnění a odevzdání se dotekům masérky, svým pocitům a prožitkům.


Prosím, zdržte se dotazů na jakékoli jiné služby sexuálního rázu mimo výše popsanou masáž. Nic mimo to nedělám.