Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 34 let

Výška: 160 cm

Váha: 49 kg

Prsa číslo: 1

Vlasy: Hnědé

Salón: U Lesní víly - Žamberk
Pracovní doba: denně 09:00-21:00
Dnes: 09:00-21:00 - nemasíruje
Hledáš něco OPRAVDU VÝJIMEČNÉHO, co jsi ještě nikdy nezažil? Tak čti prosím dále...

Nabízíme jedinečné TANTRICKÉ CELOTĚLOVÉ MASÁŽE. Jestliže jsi již poznal erotickou masáž, tak můžeme zaručit, že ta tantrická je mnohem hlubší a krásnější. Rádi Tě opečujeme v našem krásném lesním království nedaleko Orlických hor... Je nás několik masérek - lesních ví (a každá je krásná, originální a jedinečná...).

Za svitu mnoha svíček Ti v prostředí tajuplného lesa (foto interiéru viz fotogalerie) poskytneme tu nejkrásnější smyslnou celotělovou masáž, jakou jsi kdy zažil. Říká se jí "tantrická" a je to masáž, při které se bude radovat každá buňka Tvého těla a která Tě jako jedna z mála dokáže dovést do těch nejblaženějších stavů tělesných i duševních.

Průběh masáže: krásný rituál, bioenergetická masáž pro dokonalé uvolnění těla, masáž horkými ručníčky, masáž kožešinkami, peříčky a dalšími hebkými předměty, olejová celotělová masáž, intimní masáž...doznění...

!!! Možná je také léčivá masáž prostaty (mužského "bodu G")

---------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT buď na e-mail jenprotutochvili@post.cz (reagujeme každý den) nebo skrze sms na výše uvedený telefon (prosíme nevolat, jsme telefonáty zavalené, ale skrze sms se s kýmkoliv rádi domluvíme, odpovídáme obratem)

!!! PRO VÍCE INFO určitě doporučuji nás kontaktovat a rádi pošleme jak ceny, foto masérek, tak volné termíny, rovněž i odkaz na naše stránky.


!!! NEPOSKYTUJEME SEXUÁLNÍ SLUŽBY


......NÁS SE OHŘEJÍ JAKÝKOLIV MUŽOVÉ - STAŘÍ, MLADÍ, TLUSTÍ, TENCÍ, CHYTŘÍ, HLOUPÍ...KAŽDÝ MUŽ JE SVÝM ZPUSOBEM JEDINEČNÝ, ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ.......


......TĚŠÍME SE NA TVOU NÁVŠTĚVU A VĚŘÍME, ŽE SPOLEČNĚ PROŽIJEME PŘEKRÁSNÉ CHVÍLE :-)