Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
771 164 185

Věk: 19 let

Výška: 166 cm

Váha: 50 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Salón: Viki non stop masáže Praha - Praha 2
Pracovní doba: Non-Stop
Dnes: Non-Stop - masíruje
Ahoj jsem Viki,19 _leta příjemná sympaticka brunetka , prsa č.3 a zvu pány všech věkových kategorií, k sobě do diskrétního, čistého prostředí k příjemnému odreagování u erotické masáže.
Jsem mlada hravá energická a smyslná masérka s pevnou postavičkou a šikovnými rukama. Nabízím něžnou a zároveň vášnivou erotickou masáž tělo na tělo, masaže kompletně celého těla (hlava ,šíje ,krční pařez ,ruce ,nohy ) dávám se moc záležet obzvlášť na erotogennich zónách (stehna,třisla ,hyžde ),je to olejová masaž(olej nemá žádnou vůni ),nahym telem promasiruji každý centimetr vašeho těla ,budu kloužat po vašem těle svém sexi telem ,masiruji loktama ,kolenama,kloužu zadečkem a prsama ,masiruji konečkama prstu pro větší vzrušení.Dělám nejlepší speciální masáž penisu a okolí s postupným oddalováním orgasmu, kde zažiješ jemné, smyslné doteky plné erotiky, jenž zcela uvolní Tvé tělo a mysl .
Svými doteky zahřeji celé Tvé tělo, aby jsi zažil dokonalý pocit vzrušení i uvolnění. Přijď si za mnou příjemně odpočinout a relaxovat .
Masáže se staly mou vašní a radostí. Kombinace masáže s erotikou mě
přitahují a fascinují zaroveň. Dostanu Vás na vrchol blaha a uvolnění,
zbavím Vás napětí a stresu.
Extra :LÍBÁNÍ ,LIZANI ,STRIPTÝZ,AUTOEROTIKA