Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
777 701 540

Věk: 27 let

Výška: 167 cm

Váha: 65 kg

Prsa číslo: 2

Vlasy: Hnědé

Salón: Dara masáže Olomouc - NuruGuru - Olomouc
Pracovní doba: Po, Pá: 08:00-16:00, Út - St: Nepracuje, Čt: 09:00-16:00, So - Ne: 08:00-17:00
Dnes: 09:00-16:00 - masíruje
Dobrý den Vám přeji,
velice mě těší Váš zájem o mé služby masáží.
Na úvod, Vám napíší několik informací. Masáži dělám více druhů, jaká masáž je vhodná pro Vás záleží, dle toho, co Vás ke mě přivádí. Masáže jsou vhodné pro všechny, bez ohledu na věk a hmotnost. Pokud máte nějaký psychický problém (tzn.stres, úzkosti, deprese, nepřekonatelné předsudky, strach aj), či problém se sebou samým, přijmout se takového jaký/á jste, či osobní jiný problém týkající se také sexuality, jste správně.
Masáž Vám přinese relaxaci, hluboké uvolnění, ztišení se a návrat k sobě tj. pochopení či znovuobjevení vlastních vnitřních potřeb i potřeb svého těla, přijmutí a otevření se sobě samému a tím pádem i druhým lidem. Můžete prožívat sexuální vzrušení i naprosté uvolnění, euforii, radost, pocity štěstí a blaha. Není nic, za co byste se měli stydět. Při masáži nejsou žádná očekávání, nic nemusíte, ideální je nechat věci dít. Jediné, co je žádoucí a pomůže vám umocnit prožitek, je možnost vyzkoušet si vědomě zhluboka dýchat a dovolit si vydávat jakékoli zvuky, vzdechy, cokoli, co by naše tělo spontánně udělalo, pokud bychom jej stále neblokovali kontrolou vycházející z obav, co na to řekne okolí.. Masáž pomáhá zklidnit nepřetržitý tok myšlenek v naší hlavě, vede z mysli do těla. Pokud o krůček ustoupíme naučenému myšlení s tendencí se ovládat a kontrolovat spontánní reakce těla, pocítíme doslova kvantový skok ve svém vnitřním stavu a prožívání.
Nabízím Vám relaxační exotickou Nuru masáž a také Tantru.
Pokud chcete prožít opravdové uvolnění, nechat sebou proudit sexuální energii, zahodit veškeré předsudky a oddat se opravdové Tantře a duchovnu, musíte věnovat Tantra masáží mnohem více času. Skutečná Tantra netrvá 60 minut ani 90 minut, ale 2 a dokonce klidně i 5 hodin. Zní to neuvěřitelně? Moc hodin? Je to tak, a přesně o tom je Tantra. Není to jen masáž, je to životní styl, je to Vaše tělo, duše, emoce, vše... Pokud chcete zažít nezapomenutelný zážitek, nabízím Vám Tantru o délce až 3 hodin, dle domluvy i delší.
Vzhledem k tomu, že si vážím, když se ke me vracíte, máte u mě slevu na každou třetí masáž.
Za příplatek dělám také masáž prostaty, kterou by měl absolvovat každý muž 40+ jako prevenci před rakovinou prostaty alespoň 1x za měsíc.
Nuru masáž nabízím v čase 60 a 90 min.
Nabízím také Nuru+Tantru, časově náročnější masáž nabízím v rozmezí 90, 120, 180 min a dle domluvy i delší.
Čas uvedeny je vyhrazen pouze na masáž, počítejte, že strávíte na masáži minimálně o 30 minut déle ( sprcha před a po, úvodní dialog nejsou součástí masáže).
Prosím vzhledem k tomu, že přes den bývám časové vytížená a nezvedam telefon, pravděpodobně masíruji, prosím zanechte mi zprávu, mohu Vam v MMS poslat podrobnější informace a můžete se objednat i přes SMS či WhatsApp. Je potřeba se objednávat alespoň den dopředu.
Budu se těšit na Vaši návštěvu a přeji Vám příjemný den,
Darin