Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
725 575 839

Věk: 36 let

Výška: 157 cm

Váha: 55 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Černé

Salón: Senzuální Masáže Zlín - Zlín
Pracovní doba: denně 09:00-00:00
Dnes: 09:00-00:00 - nemasíruje
PENISOVÉ WELLNESS
REZERVACI mám NEJRADĚJI telefonicky – je to milejší a rychlejší a víc se na tebe budu TĚŠIT.
Chceš ZAŽÍT něco MIMOŘÁDNÉHO, co dokonale USPOKOJÍ tvé SEXUÁLNÍ CHOUTKY. VZRUŠUJÍCÍ HRATKY a masírování ve VÍŘIVCE, je jedinečným EROTICKÝM ZÁŽITKEM. Můj SPECIÁLNÍ LÉK, na nedostatečné SEXUÁLNÍ USPOKOJENÍ, jak po stránce KVALITY & KVANTITY. Osvědčený postup DOTEKU působí pozitivně, na všechny EROTOGENNÍ ZÓNY a zajistí obnovu MUŽNÉ SÍLY. Přijď si VYZVEDNOU svou dávku VZRUŠENÍ, která vzpruží VŠECHNY tvoje SMYSLY a povzbudí PLYNULÉ proudění MUŽSKÉ ENERGIE, celým tělem. Pročistí dokonale tvé trubky, zvláště cyklus produkce EJAKULÁTU, který bude kvalitnější i bohatší. Čekám na tebe v krátkém saténovém župánku. Jsem štíhlá tmavovláska 36ka, 157 cm, 55 kg, 3ky, vyholená, nalíčená & toužící po tvém KRÁSNÉM a TVRDÉM PŘIROZENÍ. Ráda ho hladím, dráždím a vzrušuji, až do poslední kapky, kterou mi odevzdáš? Mám pro tebe několik speciálních tipů: MASÁŽNÍ OCHUTNÁVKA?- jdeš poprvé na masáž nebo potřebuješ vyzkoušet více technik, abys zjistil, co ti bude nejvíc vyhovovat, pak je toto nejvhodnější volba, provedu tě zajímavými technikami, které INTENZIVNĚ násobí tvé vzrušení a posouvají tě na hranu mezi nebem a peklem, chceš něhu nebo víc dráždivost, přivedu tě do nové dimenze.
OLEJOVÉ DRÁŽDENÍČKO nebo OBOUSTRANNÉ VZRUŠENÍ? jsou pro tebe už běžné masáže nezajímavé, pak je právě pro tebe nejvhodnější, tato masáž tělo na tělo, kde více než prstíky, používám všechny části těla, od zadečku, stehen až po prsa, je to velmi kontaktní masáž, plná oleje a vzrušení až do konce.
WELLNESS masáž ve VÍŘIVCE: pokud tě lákají SPA hrátky, začneme s masáží už ve vířivce a užijeme si pěny i bublinek a pokračovat budeme na lůžku s DRÁŽDIVÝMI & VZRUŠUJÍCÍMI technikami, vezmu tě do ráje a budu stále vlhká! Těším se - AMÉLIE i SMS, whatsapp či viber, DENNĚ