Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
702 826 503

Věk: 33 let

Výška: 172 cm

Váha: 70 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Hnědé

Míry: 105-80-101

Salón: Masáže Dominika Praha 5 - Praha 5
Pracovní doba: Po, Ne: 11:00-21:00, Út - Čt: 09:00-21:00, Pá: 11:00-23:00, So: 15:00-23:00
Dnes: 09:00-21:00 - masíruje
Ahoj přijď si ke mě odpočinout a vychutnat masáž Body to Body se společnou sprchou nebo zrelaxovat, zrevitalizovat a uvolnit mysl při tantrické masáží, která začíná společnou sprchou, která začíná společnou sprchou , kdy se vzájemně namydlíme :) masáž je doplněna o peeling celého těla - používám přírodní produkty . Cukrový peeling, kokosový BIO olej Masaz je zakončena erotickou masáži a masáži penisu. Jsem mladá, příjemná, usměvavá, pohodová holka . Těším se na tvou návštěvu.

Masáž Tělo na Tělo
Body to body Masáž

S masáží Tělo na Tělo zazijes nezapomenutelnou oslavu erotického doteku a něhy, mravenčení z mé blízkosti a doteku hřejivého tepla.
Budu tě hýčkat od hlavy až k patě, speciálně objímající, vášnivou a erotickou masáží. Budu tě masírovat nejenom předloktím, ale i celým svým úžasným, žensky měkkým tělem.
Vrcholem pro tebe je pak smyslná, pestrá a citlivá masáž intimních oblasti.
Olejová masáž je součástí každé masáže.
Tato masáž je citlivá, smyslná a velmi erotická masáž celého těla . Probíhá v těsné blízkosti fyzického kontaktu mezi tebou a mnou a provádí se s velkým množstvím teplého oleje. Pomalá smyslná masáž a smyslná atmosféra ti pomáhá uniknout z reálného světa a zažít intenzivní potěšení s hlubokou relaxací.
Lingam masáž - intenzivní a vzrušující
Sanskrtské slovo lingam se v tantře používá k popisu mužské genitální oblasti. Jako symbol mužského principu přírody je lingam čten a respektován. To je tomu i při masáží lingamu. Věnuji zvláštní pozornost oblasti vašich genitálií. Užijete si ji spolu s vysoce erotickou masáží Tělo na Tělo, která bude doladěna extra dlouhou, intenzivní a nápaditou intimní masáží.