Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 43 let

Výška: 165 cm

Váha: 53 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Blond

Salón: Monfas girls - Praha 10
Pracovní doba: Po - Pá: 12:00-23:00, So - Ne: 14:00-23:00
Dnes: 12:00-23:00 - masíruje
Jsem žena dvou tváří, někdy přísná podnikatelka, jindy prostitutka na úrovni. Jsem myslím na svůj věk atraktivní, velmi příjemná MILF žena, co má opravdu ráda sex, dobrodružství, nové zážitky, ráda prostě zkouším něco nového. Jestli hledáš opravdovou ženu GFE, tak poznáš, že jsi ji právě našel. Najdeš mě v mém soukromém bytečku na Praze 10..

V základní ceně nebo za příplatek ti můžu nabídnout společnou koupel, opravdovou GFE milenku, mazlení, líbání, orálek s ochranou nebo i bez ochrany, klasický sex s ochranou, lízání, 69, více vyvrcholení, handjob, footjob nebo footfetish, výstřik na tělo, erotickou masáž celého těla s oddalováním orgasmu, masáž prostaty, nebo piss ode mě. Jiné služby po domluvě. Nabízím i sex po telefonu, u mě aspoň víš, kdo je na druhé straně.

Vždycky mě vzrušoval sex v autě, takže pro toho, kdo je na stejné vlně jako já nabízím i orálek u mě v autě nebo dvacetiminutovou rychlovku. Když mám trochu volného času a je dohoda na úrovni a vše je diskrétní, aby mě nikdo někde nepoznal, tak můžu přijet i na eskort.

Tak pokud tě něco z toho zaujalo, tak tě ráda poznám.