Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
725 594 152

Věk: 35 let

Výška: 171 cm

Váha: 69 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Blond

Salón: Senzuální Masáže Zlín - Zlín
Pracovní doba: denně 09:00-00:00
Dnes: 09:00-00:00 - masíruje
VZRUŠENÍ & ESCORT pro MUŽE i PÁRY

Jsem zde NOVÁ. Vítám tě na mém profilu a těším se, jak si užiješ mé UMĚNÍ MASÁŽE. Mužské LIBIDO, je lety vyšlechtěné do náročnosti a očekává KVALITu a ROZMANITOST. Mám zkušenosti z masírování a vytvořila jsem si vlastní SPECIÁLNÍ postup, jak muže přivést na VRCHOL. Protože jsou pro mě masáže i muži velmi PŘITAŽLIVÍ, dále si rozšiřuji možnosti i znalosti v jejich DOKONALÉM USPOKOJENÍ.
Vidíš mé fotografie, jsem zkušená, empatická blondýnka, která ví kam sáhnout a každým dotekem, způsobit PŘÍVALY ROZKOŠE. Do masáže ráda zapojují i své oblé 4ky a ráda se projevují jako jemná kočička i divoká kočka a taky patřičně vzrušující, ráda u toho EXPERIMENTUJI. Nejlépe mě poznáš, když mi zavoláš na TEL. a můžeme spolu probrat všechny TVOJE PŔÁNÍ. Pak budeš mít jistotu, že tě budu v daný okamžik čekat a zažijeme spolu KRÁSNÉ CHVÍLE, plné smyslných masáží. Poskytnu ti prostor pro ÚPLNÉ a KLIDNÉ UVOLNĚNÍ. Ráda uslyším, co tě na masážích láká a jak bych ji měla pro TEBE NEJLÉPE UDĚLAT. Každá moje masáž je pouze o tobě, velmi intuitivní a obnášející několik postupných částí, jak tě SKVĚLE NAŽHAVIT. Zároveň si UŽIJEŠ SKUTEČNÉ KVALITY v UMĚNÍ DOTEKU u VZRUŠUJÍCÍ CELOTĚLOVÉ MASÁŽI. Zvláště se soustředím rovněž na tvůj LINGAM a i opakovaně ho mohu přivést až k VRCHOLU. Při masáži jsem i NAHÁ, pro tvé potěšení a OKOŘENĚNÍ POŽITKU všech tvých SMYSLŮ.
Uvítám SKUTEČNÉ MUŽE, kteří mají opravdu „KOULE“ a chtějí vyzkoušet NOVÉ DIMENZE SMYSLNÝCH MASÁŽÍ a pokud mají nějaký dotaz, ZAVOLAJÍ SI, můžeme se tak poznat a ráda zodpovím VĚCNÉ DOTAZY.
Při masáži se soustředím na ATMOSFÉRU, připravenou masážní místnost, která je zcela zatemněna, zajistí ti relaxaci pro unavené oči i tělo, za použití vůně, svíček, peříček a dalších propriet ke vstupu do NOVÉ ROZKOŠNÉ DIMENZE. Dokáži aktivovat EROTOGENNÍ ZÓNY a probudit vnitřní SEXUÁLNÍ ENERGII. Zvláště mám ráda masáže TĚLEM & VZÁJEMNÉ, kde mohu využít CELÉ TĚLO k PROBUZENÍ všech tvých SMYSLŮ.
Jsem snadno a rychle dostupná ve Zlíně, Jižní svahy. Těším se denně obvykle min. 9 až 22 h, termín dle dohody a REZERVACE, s pohodlným parkováním. JSEM tu pro TVOU SPOKOJENOST & NEVŠEDNÍ ROZKOŠNÉ ZÁŽITKY, bez zábran.