Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 29 let

Výška: 163 cm

Váha: 70 kg

Prsa číslo: 5

Vlasy: Černé

Salón: Vanessa Olomouc masáže - Olomouc
Pracovní doba: Po - So: 12:00-19:00, Ne: Nepracuje
Dnes: 12:00-19:00 - nemasíruje
Prosím pouze SMS
Smyslná Tantra masáž.
Příjemný relax pro tělo i mysl.

...Pojďte se se mnou ponořit do smyslného světa, světa Tantry, kterým Vás ráda provedu. S láskou a respektem budu hýčkat Vaše tělo i všechny smysly. Skrze dotek, jemný, láskyplný, ale intenzivní dotek, při němž pracuji s naší energií, Vám přinesu příjemnou útěchu a prožitek na těle i na duši.
Masírování se věnuji od roku 2014, tato práce mne naplňuje.
Nabízím pouze Tantrické masáže, ovšem na profesionální úrovni jak v rovině spirituální, tak i fyzické, individuální přístup a propracovaná celotělová masáž, při níž se budu věnovat Vašemu tělu od hlavy až k patě. Intenzivní a dynamické masírování se snoubí s jemnými, dráždivými doteky. K masírování používám sarong, peříčka, kožešinky, horké ručníky, teplý olej, ovšem nejraději masíruji dlaněmi a celým svým tělem. Tantrická masáž je především práce se sexuálními energiemi, nekonečné vzrušení a oddalování slastného závěru, proto se intimním partiím věnuji v průběhu celé masáže, jako jedna z mála nabízím důkladnou, speciální masáž Vajry, intimní masáž penisu, při které Vám ukáži, jak chutná ráj.
Při masážich tohoto typu je kýžený vnitřní orgasmus, ovšem možnost i klasických a mnohočetných orgasmů u žen i mužů.
V nabídce mám pouze Tantricko-erotickou masáž, která lze upravovat dle individuálních potřeb, tužeb a přání klienta, ovšem jiné a sexuální služby nenabízím.

Každá masáž obsahuje seznámení, příjemnou konverzaci u dobrého čaje či kávy, možnost drobného občerstvení, tantrický rituál, samotnou masáž zakončenou masáží intimních partií, prostor pro relax a odpočinek po masáži. Sprcha možná před masáží i po masáži. Delší masáže obohaceny o prohřívání horkými ručníky, masáž lávovými kameny, profesionální, zdravotní masáž prostaty, to vše v ceně. Platíte pouze za čas masáže samotné.

Pro přehlednost a jednoduchý výběr masáž 70 a sto minut, individuálně i delší.
Jelikož jde o kvalitu, nikoliv kvantitu, dělám jednu až tři terapie za odpoledne, klientovi se plně věnuji.

Prosím o objednání pár dní předem, není podmínkou.
Dlouhé masáže možné po dohodě objednat i v jiné dny, než jaké mám uvedeny jako pracovní.
Na pozdní telefonáty v nočních hodinách nebude brán zřetel.
Upřednostňuji komunikaci přes SMS, na které reaguji co nejdříve je to možné.