Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 28 let

Výška: 163 cm

Váha: 75 kg

Prsa číslo: 5

Vlasy: Blond

Salón: Vanessa Olomouc masáže - Olomouc
Pracovní doba: Po, St, So: 10:00-20:00, Út, Čt - Pá, Ne: Nepracuje
Dnes: Nepracuje - nemasíruje
Pracovní hovory vyřizuji mezi 9-18h, z důvodu velkého zájmu prosím ideálně pouze SMS s datem, časem a délkou masáže, velmi děkuji za Váš čas a zájem.
Tantrické masáže s nádechem erotiky.
Příjemný relax pro tělo i mysl.
Po rodičovské dovolené se vracím do Olomouce ke své milované práci, kde bych ráda opět navázala vztah se svými úžasnými klienty, a poznala i nové tváře.
Nyní blond a postava po dětech boubelatější, ale na všem se pracuje :)

Nový salon v překrasné historické vile, za Fakultní nemocnicí, na ulici Vojanova. Naprostý klid, mnoho parkovacích míst v blízkosti domu, parkování možné i ve dvoře.
Kolaudace salonu 1.11.2021, prostory útulné, čisté, po každém klientovi desinfikované, na čistotu a hygienu brán velmi zřetel, pomůcky a ručníky vždy čisté a voňavé! Antigenní test masérky prováděn dvakrát do týdne.

Pojďte se se mnou ponořit do tajuplného světa, světa Tantry, kterým Vás ráda provedu. S láskou a respektem budu hýčkat Vaše tělo i všechny smysly. Skrze dotek, jemný, láskyplný, ale intenzivní dotek, při němž pracuji s naší energií, Vám přinesu příjemnou útěchu a prožitek na těle i na duši.
Masírování se věnuji od roku 2014, tato práce mne naplňuje.
Nabízím pouze Tantrické masáže, ovšem na profesionální úrovni jak v rovině spirituální, tak i fyzické, individuální přístup a propracovaná celotělová masáž, při níž se budu věnovat Vašemu tělu od hlavy až k patě. Intenzivní a dynamické masírování se snoubí s jemnými, dráždivými doteky. K masírování používám sarong, peříčka, kožešinky, horké ručníky, teplý olej, ovšem nejraději masíruji dlaněmi a celým svým tělem. Tantrická masáž je především práce se sexuálními energiemi, nekonečné vzrušení a oddalování slastného závěru, proto se intimním partiím věnuji v průběhu celé masáže, jako jedna z mála nabízím důkladnou, speciální masáž Vajry, intimní masáž penisu, při které Vám ukáži, jak chutná ráj.
V nabídce mám pouze Tantricko-erotickou masáž, která lze upravovat dle individuálních potřeb, tužeb a přání klienta, ovšem jiné a sexuální služby nenabízím.

Každá masáž obsahuje seznámení, příjemnou konverzaci u dobrého čaje či kávy, možnost drobného občerstvení, tantrický rituál, samotnou masáž zakončenou masáží intimních partií, prostor pro relax a odpočinek po masáži. Sprcha možná před masáží i pomasáži. Masáže od 90 minut obohaceny o prohřívání horkými ručníky, masáž lávovými kameny, profesionální masáž prostaty, to vše v ceně. Platíte pouze za čas masáže samotné.
Masáže

Prosím o objednání pár dní předem, občas je možné masáž vsunout do prázdného okénka mezi dalšími klienty ještě v tentýž den, zavolat/napsat, zkusit :)
Dlouhé masáže možné po dohodě objednat i v jiné dny, než jaké mám uvedeny jako pracovní.
Pokud nezvedám telefon, zrovna pracuji, můžete mi zanechat SMS, nebo vyčkat na zpětný hovor. Na pozdní telefonáty v nočních hodinách nebude brán zřetel.
Upřednostňuji komunikaci přes SMS, na které reaguji co nejdříve je to možné.