Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 39 let

Výška: 166 cm

Váha: 53 kg

Prsa číslo: 3

Vlasy: Blond

Salón: Monfas girls - Praha 10
Pracovní doba: Po - Pá: 12:00-23:00, So - Ne: 13:00-23:00
Dnes: 12:00-23:00 - nemasíruje
Hledáš atraktivní a zkušenou 100% GFE MILF ženu? Jsem myslím atraktivní, velmi příjemná podnikatelka, co má opravdu ráda sex, dobrodružství, nové zážitky, rádá prostě zkouším něco nového. Když se mi pak kamarádka, která tohle určitě nemá zapotřebí kvůli penězům po několikáté sklence vína přiznala, že už tuhle práci několik let tajně dělá a že to je pro ni zábava, adrenalin a životní styl, tak mi to přišlo jako dobrý nápad si to také vyzkoušet.

Když něco dělám, tak vždy na 100%, takže se se mnou určitě nebudeš nudit, Jsem jazykově vybavená, vzdělaná a stále si udržuji všeobecný přehled. Tak pokud tě láká finančně zabezpečená, zkušená a možná na sexu trochu závislá žena na úrovni, kterou není přiliš složité uspokojit, protože se vzruší už jen tím, co sama dělá, tak se s tebou ráda sejdu, na hodinku, na dvě nebo i více. Jestli hledáš opravdovou ženu GFE, tak poznáš, že jsi ji právě našel. Najdeš mě v mém soukromém bytečku, mám své byty v různých částech Prahy, můžeme se domluvit na návštěvu na Zahradním Městě, v Hostivaři nebo na Barrandově.

A co ti můžu v základní odměně nebo za příplatek nabídnout? Společnou sprchu nebo koupel, GFE, mazlení, líbání, orálek s ochranou nebo i bez ochrany, hluboký orál, klasický sex s ochranou, lízání, 69, handjob, footjob nebo footfetish, výstřik na tělo, erotickou masáž celého těla s oddalováním orgasmu, masáž prostaty, nebo piss ode mě.

Vždycky mě vzrušoval sex v autě, takže pro toho, kdo je na stejné vlně jako já nabízím i orálek u mě v autě nebo dvacetiminutovou rychovku s ochranou. Musíš ovšem přijet ty za mnou.

Sex si opravdu chci užít, tak nikdy nepracuji, pokud bych třeba neměla náladu, takže mě nenajdeš "bez nálady", jsem svoji vlastní paní. Když nemůžu zvedat telefon, tak pošli SMS, odpovím ti.

Tak pokud tě něco z toho zaujalo, tak tě ráda poznám.