Erotické masáže - Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR
Erotické masáže Praha, Brno a další města v ČR

Věk: 47 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa číslo: 5

Vlasy: Blond

Salón: Masáže pro muže Jihlava - Jihlava
Pracovní doba: denně 09:00-22:00
Dnes: 09:00-22:00 - nemasíruje
Jmenuji se Sára, je mi 47 let, jsem obyčejná žena, baculatá, prsatá a empatická. Popovídám si s Vámi o čemkoli. Ráda hřejivými dotyky pomohu od stresu a únavy.

ANO, jsem profesí masér, akreditovaný, s dlouholetou soukromou praxí, neustále se zdokonaluji dalšími kurzy, které souvisí s mojí profesí.

Jste příznivci masáží? Chcete poznat něco nového a neobvyklého? Pocity rozkoše, něhy, slasti a intenzivní vyvrcholení? Tak jste zde správně. Masáže jsou hřejivé pohlazení po těle i na duši.

Mezi nabízené služby patří: masáž celého těla a společná sprcha s masérkou, kdy jste hýčkáni hbitými prstíčky od hlavy až k patě a eroticky pozlobeni, masáže relaxačně erotické s prvky tantry, masáž penisu a masáž penisu za pomoci erotické pomůcky silikonového vajíčka, koupele s masáží pro muže, noční erotická masáž a masáže relaxační.

Všechny relaxačně erotické masáže jsou včetně vyvrcholení, tj. Šťastného konce. Mám na mysli masáž penisu za pomoci mých šikovných prstíků. Cílem této masáže je přivést Vás do stavu maximální extáze, vzrušení oddalovat a několikanásobně, aby Vaše konečné vyvrcholení bylo co nejintenzivnější, a stane se prožitkem, na který jistě dlouho nezapomenete. Vždy mám však stejný cíl a to oddalovat vyvrcholení, až do velké slasti a doslova do poslední kapky, aby to poslední stálo opravdu za to a bylo pro Vás zážitkem, který jste ještě nikdy v životě nezažili.

Abychom spolu dosáhli celkového uvolnění těla i duše, masáž trvá ideálně 1,5 hodiny nebo 2 hodiny, masáž penisu 1 hodinu a noční erotická masáž 3 hodiny.

Masáž probíhá na masérském lehátku, při svíčkách a příjemné relaxační hudbě.

Máte možnost vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím.

Přijďte na masáž, spojíte příjemné s užitečným. Masáž bez spěchu a hlídání času. Jednání na úrovni. Prostory nové. Odcházet budete spokojeni. Neposkytuji sexuální služby a sex.

MASÁŽE SEDM DNÍ V TÝDNU
Pondělí-Neděle: 9-17 hodin.
Noční erotická masáž začíná vždy v 19 hodin a končí ve 22 hodin.

Rezervace termínu na masáž, doporučuji objednat se nejméně 2 - 4 dny dopředu nebo zkusit „štěstí“. Nepřijímám-li hovor, zřejmě masíruji, napište SMS zprávu nebo vzkaz prostřednictvím bezplatné aplikace WhatsApp, odepíši Vám hned, jak budu na příjmu. Po 17 hodině, již nevolám zpět, ctím Vaše soukromí. Při zájmu o moje služby mě kontaktujte další den.

Těším se na Vás pánové. Sára

Každému z nás se postupem času mění vzhled celé postavy a my ženy, rady měníme barvu vlasů i jejich délku. Jednou jsem zrzka, někdy blond a občas hnědovláska, dle nálady.